top of page
DSC_0044_edited.jpg

Ravi Tiwari

Współzałożyciel oraz Head Coach

 Główny trener tenisa ziemnego w naszej akademii z ponad 20-letnim doświadczeniem. Pracował przez

3 lata w jednej z najlepszych Akademii tenisowych na świecie -Sanchez Casal w Barcelonie, trenując zawodników z całego świata. Także był trenerem 

w znanej Akademii CF w Dubaju.

Do ukończenia studiów reprezentował uczelnię na arenie krajowej Indii.  Specjalista od pracy nóg , poruszania się na korcie , techniki i mentalności . Świetny taktyk. Licencjonowany trener PZT.

Posiada także ukończone kursy i szkolenia oraz certyfikaty ITF level 2, Sanchez-Casal, PTR, RPT, USTA, Mental coach (ISMCA)

Katarzyna Pyka

Współzałożycielka, trener, sparingpartner, Manager Akademii

Założycielka akademii, trenerka tenisa ziemnego. Była zawodniczka na arenie międzynarodowej, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski.  w różnych kategoriach wiekowych. W Polsce w do lat 16 oraz do lat 18 

numer 1 na listach. Dwukrotnie uczestniczyła w turnieju WTA w Katowicach o puli  250tys$, a także rozgrywała turnieje ITF 15tys$ w Europie. Będąc juniorką zajmowała   ranking ITF  250 na świecie.

Licencjonowany trener PZT. W dalszym ciągu uczestniczy w turniejach krajowych i międzynarodowych.  Posiada certyfikaty oraz ukończone kursy i szkolenia Sanchez Casal, RPT, PTR, Mental coach(ISMCA), ITF level 2.

DSC_0112_edited.jpg
bottom of page